• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Elektroniczny Cezar Fiskalny 2

Taksometr CEZAR2

Taksometr fiskalny to przyrząd pomiarowy, który jest stosowany w taksówkach osobowych i bagażowych. Służy on do obliczenia należności za przejazd samochodem (za przebytą drogę lub czas trwania przejazdu) na podstawie określonych taryf. Taksometr elektroniczny Cezar Fiskalny – to flagowy produkt firmy CB Electronics. Do tej pory sprzedaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy sztuk tego taksometru, który można stosować we wszystkich typach taksówek. Taksometry Cezar Fiskalny 2 to kolejna odsłona kultowego urządzenia, które cechuje niezwykła prostota w użytkowaniu, nowoczesny wygląd i niespotykana w dzisiejszych czasach bezawaryjność, a także współpraca z pojazdami wyposażonymi w prędkościomierz mechaniczny lub elektroniczny. Taksometr Cezar Fiskalny – najnowsza wersja znanego i niezawodnego taksometru – jest to odpowiedź na wymagania stawiane przez taksówkarzy oraz obowiązujące przepisy.

ZAPROJEKTOWANY WEDŁUG DYREKTYWY MID

Co to oznacza ?

Możliwe jest zaprogramowanie 16 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D

Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu.
Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

Taksometr elektroniczny CEZAR2 Fiskalny
certyfikat_1 (1)
Deklaracja zgodności
taksometr Cezar i kasa fiskalna Vega Taxi

CEZAR2

Rozłączny taksometr fiskalny współpracujący z kasą fiskalną Vega Taxi E

Vega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Taksometr elektroniczny Cezar Fiskalny współpracuje z nią, co dla wielu taksówkarzy jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Rozwiązanie to pozwala w każdym momencie rozłączyć oba urządzenia, dzięki czemu na czas awarii auta, kasę fiskalną można podłączyć do innego samochodu zastępczego z zamontowanym taksometrem Cezar lub po prostu schować ją do schowka kiedy nie musimy korzystać z kasy.

Prosty i intuicyjny

Stworzony przez doświadczonych inżynierów przy współpracy z taksówkarzami – taksometr Cezar 2 cechuje niezwykła prostota w użytkowaniu i niespotykana w dzisiejszych czasach bezawaryjność.

Minimalistyczny wygląd oraz czytelny wyświetlacz pozwala na wygodne użytkowanie sprzętu.

CEZAR Fiskalny spełnia wymagania metrologiczne obowiązujące w
DANE TECHNICZNE I METROLOGICZNE
Liczba taryf 16
Wskaźnik opłaty 6-cyfrowy
Wskaźnik dopłaty 5-cyfrowy
Zakres temperatur pracy -10°C do +70°C
Okres, przez który przechowywane są rejestry sumujące min. 2 lata
Zasilanie taksometru nominalne 12[V], zakres zmian 9 – 16[V]
Pobór prądu max. 60 mA
Pobór prądu po wyłączeniu max. 10 mA
Szerokość/wysokość/głębokość 150 x 55 x 30 [mm]
Masa 700[G]

Taksometry Cezar

Cezar – taksometr fiskalny z ekranem produkowany przez CB Electronics posiada także wszystkie funkcje, które są wymagane dla taksówkarzy korzystających z aplikacji Uber czy Bolt. Praca taksometru polega na jednoczesnym pomiarze drogi przebytej przez pojazd oraz czasu wynajęcia i przeliczaniu tych wielkości według obowiązujących taryf na opłatę wskazywaną na wskaźniku opłaty. Cezar spełnia wymagania metrologiczne, które obowiązują w naszym kraju.

Taksometr Cezar Fiskalny w opinii wielu użytkowników jest uważany za niezawodny. Prosta i solidna konstrukcja pozwala na bezawaryjną pracę przez wiele lat! Taksometr Cezar 2 można połączyć z różnymi kasami. Bardzo często w zestawie z Cezarem pracuje najmniejsza kasa fiskalna Vega Taxi E – jest to w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne spełniające wszystkie obowiązujące wymogi. Kasa ta została zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy. W naszej ofercie dostępne są Zestawy taxi, w których skład wchodzi taksometr Cezar 2 oraz kasa fiskalna Vega Taxi E.

Niezawodny taksometr fiskalny

Produkowany w Polsce taksometr fiskalny jest następcą solidnego i niezawodnego Cezara Fiskalnego. Jego kompaktowe wymiary umożliwiają estetyczne dopasowanie urządzenia we wnętrzu pojazdu. Taksometr umożliwia obsługę kasy fiskalnej Vega Taxi E. Możesz przyjmować płatności kartą zewnętrznym terminalem płatniczym.

Prosty i czytelny wyświetlacz ma możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie i rodzaju taryfy w przejrzysty sposób. Niezależnie od natężenia światła zewnętrznego wyświetlacz pozostaje czytelny. Sprawdzone w poprzedniej wersji przyciski zapewniają wygodną obsługę urządzenia.

Taksówkarze w całej Polsce zwracają uwagę na to, że taksometr fiskalny powinien być: solidny, prosty w obsłudze i niezawodny. Takim właśnie jest taksometr fiskalny Cezar2!

Na rynku znaleźć można rozwiązania, w których dzięki zastosowaniu czujnika światła wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na większą personalizację urządzenia i dostosowanie jasności w zależności od warunków. Wiąże się to jednak z większym ryzykiem awarii lub uszkodzenia sprzętu. Nasz wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach, a klasyczne przyciski to sprawdzony sposób wygodnego sterowania urządzeniem. Cezar to legendarna seria — wiele naszych urządzeń działa bezawaryjnie przez długie lata!

Montaż taksometru jest łatwy i nie wymaga dużych modyfikacji wnętrza. Nasz serwis taksometrów w Warszawie oferuje kompleksową obsługę taxi: montaż osprzętu, legalizację taksometru i wiele innych. Poniżej przedstawiamy serwisy taxi w całej Polsce, w których zamontujesz nasz taksometr fiskalny.

Autoryzowane Serwisy Taxi w których zamontujesz najnowszy taksometr CEZAR2

Znajdź serwis w swoim mieście.

DO POBRANIA

Taksometr CEZAR2

Instrukcja obsługi taksometru Cezar2

Certyfikat GUM

Ocena zgodności dla taksometru Cezar2