• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Taxi serwis

CB Electronics zajmuje się profesjonalnym serwisem urządzeń przeznaczonych do samochodów świadczących usługi przewozu ludzi oraz bagaży, takich jak taksometry czy kasy fiskalne.

 

Serwis taksometrów Warszawa

Nasz serwis taksometrów od zajmuje się urządzeniami CB Electronics. Jesteśmy oficjalnym serwisem taksometrów Cezar Fiskalny, które są jednymi z najpopularniejszych urządzeń na rynku. Charakteryzują się one niewielkimi rozmiarami, prostą obsługą i mogą być montowane w dowolnym pojeździe – m.in. dzięki temu zyskały one tak dużą popularność. Urządzenia te znamy jak mało kto, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług.

Serwis – naprawa kas fiskalnych

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem kas fiskalnych Novitus Vega i Elzab Teta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze tych urządzeń, dlatego jeśli Państwa urządzenie przestało funkcjonować prawidłowo zapraszamy do naszego serwisu.

Najczęstsze usterki, z którymi mają do czynienia taksówkarze :

–  Brak komunikacji kasy z taksometrem
–  „Zawieszony” kurs na kasie

–  Błędy pamięci fiskalnej w kasie

–  Problemy z akumulatorem w kasie fiskalnej

–  Kasa fiskalna źle drukuje

–  Błąd daty na kasie fiskalnej

–  „Error” na taksometrze

–  Z tymi, oraz innymi problemami, nasz serwis radzi sobie na co dzień i od ręki…

 

Taksometry i kasy fiskalne – Myszyniecka 11

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług CB Electronics. Nasza oferta pozwala na kompleksowe przygotowanie pojazdu do przewozu osób, a także na szybki i profesjonalny serwis Taxi, Uber lub Bolt. U nas zakupić można urządzenia, takie jak: taksometr fiskalny czy kasa fiskalna Taxi. W ofercie naszej firmy znajduje się także legalizacja taksometrów i kogut Taxi.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszego działu serwisu – 501 588 979 lub prosimy o wiadomość na adres e-mail: serwis@cbe.com.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przekażemy odpowiednie informacje na temat serwisu urządzeń dla taxi.

 

CB Electronics – taksometry serwis

ul. Myszyniecka 11

03-374 Warszawa

Szybki kontakt

mapa taksometry