• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Oznakowanie TAXI – naklejki i oświetlenie

CB Electronics zajmuje się profesjonalnym oznakowaniem pojazdów przeznaczonych do świadczenia usług przewozu osób. W naszym serwisie na ul. Myszynieckiej 11 w Warszawie możliwe jest oklejenie taksówek i montaż niezbędnego oznakowania (m.in. lampy taxi). Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę i umów się na montaż oznakowania taksówki!

Naklejki Taxi

W ofercie posiadamy niezbędne oznakowania dla taksówek poruszających się na terenie Warszawy. Nasze naklejki są bardzo wysokiej jakości oraz cechują się wysoką odpornością na promienie UV, w związku z czym nie płowieją na słońcu.

Oprócz standardowych oznakowań nasza firma proponuje Państwu przygotowanie naklejek według Państwa pomysłu, dla którego przygotujemy projekt. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt poligraficzny oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu zrealizujemy każde zamówienie. Cena oraz dostawa ustalane są indywidualnie, w zależności od zamówienia.

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu m.st. Warszawy wydaje wyłącznie identyfikator kierowcy taksówki oraz tabliczkę informacyjną opatrzoną hologramem. O pozostałe oznaczenia taxi Warszawa (pas żółto-czerwony, numer boczny, herb Warszawy, tabliczka zawierająca informacje o cenach) kierowcy powinni zadbać we własnym zakresie. Nasza firma oferuje wysokiej jakości naklejki i koguty taxi, które pozwolą na właściwe oznakowanie pojazdu.

Lampy Taxi

Lampa Taxi (potocznie kogut taxi) to nieodłączny element cechujący warszawskie taksówki. Każdy samochód wykorzystywany do płatnego przewozu osób, powinien być wyposażony w obowiązkowe oznakowanie taxi – jednymi z tych elementów są koguty taxi.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do prawidłowego oznakowania pojazdów. Super jasne lampy taxi LED dostępne w naszej ofercie charakteryzują się niskim poborem energii. Dodatkowo ich obudowa wykonana jest z najwyżej jakości materiałów. Każdy produkt jest nowy, a lampy objęte są gwarancją producenta.

W trosce o powłokę lakierniczą samochodu, do lampy taxi oferujemy również przeźroczystą folię, która ochroni lakier przed zarysowaniami.

Jeżeli szukasz najwyższej jakości produktów, takich jak lampa taxi LED (kogut taxi) – skontaktuj się z nami!

kogut taxi

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Profesjonalizm

Nasz serwis to ponad 35 lat doświadczenia! Najlepsi specjaliści dbają o zadowolenie każdego klienta.

Szybka realizacja

Dbamy o to, aby proces oklejania trwał jak najkrócej, a klient szybko otrzymał swój samochód.

Indywidualne rozwiązania

Wybierz dogodny dla siebie termin i godzinę (bez konieczności oczekiwania w kolejce)!

Gwarancja jakości

Wykonane przez nas prace objęte są gwarancją, której długość jest uzależniona od rodzaju przeprowadzonych prac.

taksometr Cezar i kasa fiskalna Vega Taxi

Kompleksowe usługi TAXI

Szeroka oferta CB Electronics pozwala na kompleksowe przygotowanie samochodu do pracy jako taksówka. Nasz serwis obsługuje korporacje taksówkarskie jak i poszczególnych kierowców, a także osoby pracujące jako Uber lub Bolt. Oferujemy sprzedaż i montaż taksometrów czy kas fiskalnych. W ofercie naszej firmy znajduje się także legalizacja taksometrów oraz przeglądy taxi.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem naszego działu serwisu – +48 501 588 979 lub prosimy o wiadomość na adres e-mail: serwis@cbe.com.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przekażemy odpowiednie informacje na temat serwisu urządzeń dla taxi.

CB Electronics

ul. Myszyniecka 11

03-374 Warszawa

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami!