• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Oznakowania taksówek – naklejki i oświetlenie

Naklejki Taxi

W ofercie posiadamy niezbędne oznakowania dla taksówek poruszających się na terenie Warszawy. Nasze naklejki są bardzo wysokiej jakości oraz cechują się wysoką odpornością na promienie UV, w związku z czym nie płowieją na słońcu.

Oprócz standardowych oznakowań nasza firma proponuje Państwu przygotowanie naklejek według Państwa pomysłu, dla którego przygotujemy projekt. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt poligraficzny oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu zrealizujemy każde zamówienie. Cena oraz dostawa ustalane są indywidualnie, w zależności od zamówienia.

 

Lampy Taxi

Lampa Taxi (potocznie kogut taxi) to nieodłączny element cechujący warszawskie taksówki. Każdy samochód wykorzystywany do płatnego przewozu osób, powinien być wyposażony w obowiązkowe oznakowanie taxi – jednymi z tych elementów są koguty taxi.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do prawidłowego oznakowania pojazdów. Super jasne lampy taxi LED dostępne w naszej ofercie charakteryzują się niskim poborem energii. Dodatkowo ich obudowa wykonana jest z najwyżej jakości materiałów. Każdy produkt jest nowy, a lampy objęte są gwarancją producenta.

W trosce o powłokę lakierniczą samochodu, do lampy taxi oferujemy również przeźroczystą folię, która ochroni lakier przed zarysowaniami.

Jeżeli szukasz najwyższej jakości produktów, takich jak lampa taxi LED (kogut taxi) – skontaktuj się z nami!

Oznakowanie warszawskiej taksówki
kogut taxi

Szybki kontakt

mapa taksometry