• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Taksometr Novitus TX E

ROZŁĄCZANY TAKSOMETR FISKALNY Z EKRANEM DOTYKOWYM

W ofercie naszej firmy znajduje się taksometr polskiej firmy Novitus, który został zaprojektowany do współpracy z kasą fiskalną Novitus Vega Taxi E. Jedną z wielu zalet taksometru Novitus TX E jest wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy – pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób sprawia, że szybko zdobywa popularność wśród kierowców taksówek.

Taksometr fiskalny Novitus TX E skonstruowany został, aby w komfortowy i prosty sposób skonfigurować urządzenie. Urządzenie zostało wyposażone w czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz automatycznie dopasowuje się do natężenia światła. W ten sposób wyświetlacz jest czytelny w dzień, a w nocy nie oślepia kierowcy oraz pasażerów. Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfigurację urządzenia oraz obsługę kasy fiskalnej Vega Taxi E w trybie wielokanałowym, która jest możliwa również z poziomu złącz komunikacyjnych i modułu BOX.

DANE TECHNICZNE I METROLOGICZNE
Liczba taryf 2 do 4
Zakres temperatur pracy -25°C do +55°C
Zakres zmian stałej K 600-100 000 imp/km
Maksymalna prędkość 200 km/h
ZASILANIE
Napięcie zasilania 12 V
WYMIARY – Novitus TX E
Szerokość/wysokość/głębokość 135 x 86 x 41 mm
Waga 295 g

W ofercie naszej firmy znajduje się także pierwszy w Polsce taksometr fiskalny Novitus Taxi E z wbudowaną kasą fiskalną, zaprojektowany według dyrektywy MID. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą taksometru Novitus Taxi E.

Szybki kontakt

mapa taksometry