• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Novitus NANO e

Jest mała, ale profesjonalna. Nano E to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 750 000 użytkowników.
Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.

Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą.

Alfanumeryczna, precyzyjnie działająca klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy pozwoli na prace równiez w ciemnościach. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowanego do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

Kasa może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232. Oba te złącza każda kasa ma w standardowym wyposażeniu, bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów. Programy komputerowe mogą komunikować się z kasą za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce.

Do kasy można podłączyć czytnik kodów kreskowych (skaner), dowolną (standardową) wagę elektroniczną, modem, terminal płatniczy lub pinpad. Każda kasa może również sterować szufladą aktywną (kasetą na pieniądze) bez dokupowania dodatkowych modułów. Złącza komunikacyjne w czasie, gdy nie są używane, można zabezpieczyć specjalną nakładką, która nie pozwoli na ich zabrudzenie czy też zalanie.

W spodzie kasy zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu komunikacji radiowej bluetooth do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem) lub nowoczesnym, bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych. Dzięki takiemu połączeniu można korzystać z przenośnej pracy kasy i skanera bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Tradycyjna kopia papierowa zajęłaby kilkanaście kartonów zadrukowanych rolek. Dodatkowo kasa wewnątrz tworzy jeszcze jedną kopię bezpieczeństwa danych na karcie microSD na wypadek uszkodzenia lub zagubienia karty SD.

Kasa fiskalna Novitus NANO e

Elzab K10

Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę.
Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych.
Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

Najważniejsze cechy:

  • kolorowy, graficzny wyświetlacz, który pozwala na przeglądanie wydruków z kopii elektronicznej
  • dotykowa klawiatura kontekstowa umożliwiająca intuicyjną obsługę
  • indywidualna konfiguracja wyglądu ekranów (wyświetlane informacje, zestaw klawiszy oraz ich układ i kolorystyka)
  • przypominanie o obowiązku wykonania raportu dobowego i miesięcznego

DANE TECHNICZNE:
Mechanizm drukujący : termiczny, easy load
Wyświetlacz : kolorowy TFT, dotykowy
Gniazda : komunikacji z komputerem (mini USB), pendrive –backup karty, zapis grafik (USB), taksometru – Cezar
Nośnik danych : karta microSD
Waga : 650 g (bez papieru)
Papier – szerokość 57mm, długość 18m
Wymiary : – głębokość: 190 mm- szerokość: 95 mm- wysokość: 70 mm

Elzab K10

OPINIE KLIENTÓW

Szybki kontakt

mapa taksometry