• 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek - Piątek

Montaż taksometrów

Oferujemy Państwu montaż taksometru w pojazdach osobowych oraz dostawczych i ciężarowych. Posiadamy najwyższej klasy specjalistów, którzy są w stanie zamontować taksometr w każdym pojeździe. Od ponad 35 lat nasza firma specjalizuje się w obsłudze taksówek, do tej pory nasi pracownicy wyposażyli w taksometry ponad 50 tysięcy samochodów z Warszawy oraz innych miast Polski. Oferujemy montaż taksometru nowego jak i używanego. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy stworzyć indywidualne rozwiązania dla nietypowych samochodów, z którymi inne serwisy nie są w stanie sobie poradzić.

 

Montaż taksometru w CB Electronics.

Naszą myślą przewodnią jest zadowolenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i podpowiedzieć rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w codziennej pracy taksówkarzy. Montaż taksometru w naszym serwisie to najlepszy wybór dla osób, które chcą szybko i w przystępnej cenie przygotować swój pojazd do pracy jako taxi.

 

Taksometry montaż Warszawa

Specjalizujemy się w montażu taksometrów Cezar Fiskalny, Innova Taxi 2, Novitus TX-06 oraz montażu taksometru Novitus Taxi E. Nie ma serwisu w Polsce, który mógłby dorównać naszemu doświadczeniu. Montaż taksometru to czynność, którą nasi specjaliści wykonują profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich standardów.

 

Montaż kasy fiskalnej w Taxi

Doskonale wiemy, że taksometr to nie jedyne urządzenie w taksówce, dlatego oferujemy również montaż kas fiskalnych. Montujemy kasy fiskalne najpopularniejszych producentów Novitus oraz Elzab. Aby móc zacząć pracę jako taksówkarz, po zamontowaniu kasy fiskalnej wymagana będzie już tylko fiskalizacja urządzenia.

Oprócz tego, w szerokiej gamie usług naszego serwisu taxi znajdują się również usługi montażu CB radia, anten, terminali oraz dodatkowych źródeł zasilania w kabinie.

 

Usługi dla Taxi najwyższej jakości

CB Electronics zajmuje się kompleksową obsługą taksówek osobowych i bagażowych w Warszawie i nie tylko. W naszej siedzibie znajduje się serwis kas fiskalnych taksometrów, gdzie jesteśmy w stanie usunąć wiele często spotykanych usterek, które dotkną Twojej kasy fiskalnej lub taksometru.

Posiadamy Punkt Legalizacji Taksometrów, w związku z czym dokonujemy legalizacji bezpośrednio po montażu. Nie wymaga to jazdy do Urzędu. Legalizacja taksometrów odbywa się w ustalonym z klientem dogodnym terminie, dzięki czemu przebiega ona szybko i bezproblemowo.

Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń niezbędnych do pracy na taksówce. Kasy fiskalne i taksometry dostępne w naszej ofercie są sprawdzonymi urządzeniami, z których korzysta wielu warszawskich kierowców. CB Electronics produkuje taksometry Cezar, które cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców Taxi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zestawów wyposażenia taksówek, w skład których wchodzą: taksometr, kasa fiskalna, montaż taksometru oraz kasy, legalizacja oraz oklejenie pojazdu!

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail serwis@cbe.com.pl lub telefonicznie pod numerem 22 498 87 77. Zachęcamy także do odwiedzenia nas osobiście! Znajdziesz nas na ul. Myszynieckiej 11 w Warszawie.

Montaż taksometru w Warszawie? Tylko w CB Electronics!

montaż taksometru taxi
taksometry montaż
taksometr montaż Waszawa CB Electronics

Szybki kontakt

mapa taksometry